Magic Hair Salon: Girl Makeover

Ücretsiz saç bakım oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25,64 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma edaysoft
En heyecanlı kuaför oyunlarından biri. Kesip , kurutup, şekil verme işlemi ile mükemmel şekil verin. Sihirli saç salonu ile mükemmel saçlar elde edebilirsiniz.

Saç, renk ve stil tüylerini istediğiniz şekilde kesin, farklı saç şekillendirme araçlarını kullanarak - basit bir taraktan ve makastan kıvırma demirine ve düzleştiriciye kadar. Bu güzel kızlar için güzel saç stilleri tasarlayın. Saç oyunları sizin için sevimli bir karakter sağlar, size ne istediğini söyler, ona bir prenses gibi makyaj yapması için yardım eder. 

Önce saçlarını yıkayıp kurulayın, sonra saçları kesebilir, rengi kesebilir, düzleştirebilirsiniz. Bir hata yaparsanız ve çok fazla saç kesiyorsanız, endişelenmeyin! Sadece saç uzatma jeli kullanın ve yanlışlıkla saç kesimini düzeltebilirsiniz. Daha sonra, müşterinizi daha mutlu hale getirmek için saç rengi boyaları veya saç süslemeleri kullanarak daha yaratıcı olabilirsiniz, bir prenses gibi görünmelerine izin verin.

Bu Sihirli Saç Salon oyunlarında, her seviyede farklı bir saç aracının kilidini açabilir, müşterileriniz için çok sayıda saç süsleri satın alabilirsiniz. Eğer yeterince paran yoksa, mini oyunlar oynayarak para kazanın. Madeni para kazanmak için çok sayıda mini oyun hazırlarız.

Makas, saç düzleştirici, saç maşası ve sıcak hava fırçası gibi şekillendirme araçları ile şekil verin.

Magic Hair Salon: Girl Makeover indir